مهندسین خلاق

ما یک جای خالی برای شما داریم!

  • اگر به خلاقیت خود ایمان دارید
  • اگر مسئولیت پذیر هستید
  • اگر به ماکت سازی علاقه مند هستید

کافیست به شماره زیر در واتساپ پیام داده و رزومه ی خود را برای ما ارسال نمایید.

۵۶۶۰ ۸۵۰ ۰۹۱۲

دعوت به همکاری جهت مدلسازی مبلمان ( ... , ۳DsMax , SketchUp, Rhino)

گروه معماری مشهد ماکت جهت مدل سازی مبلمان و آبجکت های داخلی و خارجی (جهت استفاده برای رندرینگ و ارائه ی پروژه های معماری) از تعدادی نیروی خلاق و مسلط به نرم افزارهای مدلسازی سه بعدی و یا رندرینگ دعوت به همکاری می نماید:

سوالات متداول:

– با چه نرم افزاری میشه کار کرد؟
با هر نرم افزار مدلسازی سه بعدی مرسوم، که قابلیت export مدل به فرمت های مختلف را داشته باشد.

– سابقه ی کار نیازه؟
خیر، توانایی کار با نرم افزار، دقت و تمیزی مدل اهمیت دارد. در واقع این یک فرصت ایده آل برای دانشجویان و علاقه مندان به مدلینگ و طراحی و معماری برای به تصویر کشیدن توانایی هاست، که علاوه بر کسب درآمدی ایده آل، می توانند تجربه ی همکاری حرفه ای با مجموعه ی تخصصی معماری بدست آورده، و موفقیت را چاشنی آینده ی کاری خود کنند.

– نیاز به حضور در دفتر مجموعه ی مشهد ماکت می باشد؟
خیر، به صورت غیر حضوری و هر جای دنیا شما می توانید با مجموعه ما در تعامل بوده و کار خودتان را انجام داده، و به صورت هفته/ماهانه فایلهای خود را تحویل دهید. ما این نوید را به شما می دهیم اگر طرح های شما کیفیت مطلوب را دارا بوده و تایید و مورد استفاده قرار بگیرند، فرصت های شغلی بهتر و آینده حرفه ای را برای شما ترسیم خواهیم کرد، البته تمام این موضوع با کمک و همراهی شما خواهد بود که تصمیم دارید آینده تان را کنار ما بسازید.

– قرارداد به چه صورت می باشد؟
به دلیل تفاوت نسبتا زیاد  سرعت و دقت دوستان در مدلسازی، متناسب با فیلد انتخابی و … قیمت واحدی برای هر مدل توافق می شود و پس از آن درآمدتان به سرعت و زمانی که برای این کار در نظر می گیرید و تعداد مدلی که متناسب با استاندارد های مجموعه ی ما در هفته / ماه تحویل می دهید متفاوت خواهد بود.

– چه مدل هایی مد نظر است؟
مبلمان داخلی ( سرویس خواب، مبلمان نشیمن، سرویس ناهار خوری و انواع مبلمان های راحتی و آبجکت های فضاهای داخلی و …) مبلمان خارجی ( نشیمن، نیمکت های چوبی و یا فلزی و انواع تخت و آبجکتهای چوبی برای تزئین محوطه و روف گاردن) و هر مدل و آبجکتی که برای رندر ها قابل استفاده باشد.

– میتوانیم از تصاویر موجود در Google یا Pinterest ایده بگیریم؟
بله، می توانید از هر عکسی استفاده کنید و مدل جدیدتان را مشابه آن عکس را تولید کنید.

– می توانیم از پک های Arch Models یا آبجکت های آماده استفاده کنیم؟
طبیعتا خیر! به دلیل پایبندی به قانون حمایت معنوی آثار و حفظ آنها، امکان استفاده از مدل های آماده و یا دیگران را نداریم، و از مدل های خاص و جدید استقبال می کنیم، اما می توانید مدل های جدید را دانلود و با به روز رسانی و یا هویت بخشی آنها با اعمال تغییرات، مجدد مدلسازی کنید.

* توجه داشته باشید که در زمان مدلسازی، پروسه ی مدلسازی باید از روی صفحه ی مانیتور ضبط شود و تحویل ویدئوی تمامی مراحل و پروسه ی مدلسازی به همراه خود فایل مدل الزامیست. چرا که ما از همه ی حقوق شما صیانت خواهیم کرد و حقوق معنوی آثار حفظ خواهد شد.

* همچنین کلیه ی حقوق مادی و معنوی فایلهای تحویل شده و یا تسویه حساب شده با مجموعه ی ما می باشد و حق هیچگونه استفاده و کپی برداری یا انتشار آنها را نخواهید داشت و حقوق مجموعه ما، مشهد ماکت باید محفوظ بماند.

در صورت تمایل به همکاری با مجموعه ی ما، لطفا رزومه ی خود و نمونه کارهایتان را به شماره همراه زیر در واتساپ ارسال نمایید:

۵۶۶۰ ۸۵۰ ۰۹۱۲

ضمنا از نظرات شما و انتقاداتان با کمال میل استقبال خواهیم کرد.

فهرست